Zwalczanie szkodników we Włocławku

Oferta Włocławek

Dezynsekcja

Dezynfekcja

Deratyzacja

Zabezpieczenie obiektów przed szkodnikami

Fumigacja

Ozonowanie

Audyt Biologa terenowego

Walidacja Systemu Ochrony Przed Szkodnikami

Rateco działa we Włocławku już od wielu lat. Gwarantujemy likwidację niechcianych szkodników. Świadczymy usługi dezynfekcji, deratyzacji oraz dezynfekcji na obszarze Włocławka oraz okolic.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zwalczaniu szkodników zarówno dla klientów prywatnych oraz spółdzielniom mieszkaniowym, zakładom produkcyjnym, hotelom i zakładom gastronomicznym. Z oferowanych przez nas usług korzysta również branża rolnicza. Możesz na nas liczyć! Likwidację wszelkiego rodzaju szkodników wykonujemy skutecznie, w ustalonym wcześniej terminie oraz tak szybko, jak to tylko możliwe.

Jak wygląda dezynsekcja we Włocławku?

Jeżeli obecnie toczysz nierówną walkę z mrówkami, karaluchami lub pluskwami, to koniecznie skontaktuj się z naszą firmą Rateco! W sytuacji, która teraz wydaje Ci się bez wyjścia, warto jest zgłosić się do profesjonalistów. Zajmujemy się we Włocławku między innymi usługami dezynfekcji oraz odkażania. Zapewniamy skuteczne zwalczanie szkodników sanitarnych również dla branży rolniczej. Z chęcią podejmiemy się między innymi dezynsekcji magazynów zbożowych i fumigacji ziarna.

Do wykonywania świadczonych przez nas usług DDD we Włocławku wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone oraz bardzo skuteczne metody walki ze szkodnikami. Możemy Ci zagwarantować natychmiastowe i oczekiwane efekty w jak najkrótszym czasie. Stosowane przez nas sposoby walki ze szkodnikami, na przykład z pluskwami, nie mają negatywnego wpływu na otoczenie. To stwierdzenie odnosi się zarówno do zwierząt, jak i do Twoich pracowników. Jeżeli potrzebujesz usługi dezynsekcji we Włocławku, to zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami!

Na czym polega usługi deratyzacji we Włocławku?

We Włocławku wykonujemy kompleksowe usługi z zakresu deratyzacji. Mają one na celu między innymi skuteczne zwalczanie różnego rodzaju gryzoni. Mogą to być na przykład myszy lub szczury. Poradzimy sobie z powodzeniem również z nornicami. Udzielimy Ci skutecznego wsparcia. Dodatkowo dołożymy wszelkich starań, aby te szkodniki nie wróciły już nigdy do Twojego domu lub magazynu. Właśnie dlatego uczymy naszych klientów, jak zapobiec atakom szkodników w przyszłości. Prowadzimy nawet specjalny program, który obejmuje nie tylko samo zwalczanie szkodników, ale również działania profilaktyczne. Informujemy klientów o tym, gdzie w przyszłości mogą się pojawić gryzonie i jak mogą zabezpieczyć te miejsca przed ich inwazją.

We Włocławku korzystamy z środków mechanicznych lub chemicznych, które nie są niebezpieczne dla otoczenia. Wykorzystujemy również bardzo popularną w naszej branży metodę IMP. Jest ona połączeniem kilku obecnie dostępnych metod zwalczania gryzoni. Dzięki temu będziesz miał stuprocentową pewność, że niechciane gryzonie już nigdy nie wrócą na Twoją posesję, ani do magazynu. Zapraszamy do kontaktowania się!