Ochrona przed szkodnikami w Płocku

Oferta Płock

Dezynsekcja

Dezynfekcja

Deratyzacja

Zabezpieczenie obiektów przed szkodnikami

Fumigacja

Ozonowanie

Audyt Biologa terenowego

Walidacja Systemu Ochrony Przed Szkodnikami

Ochrona przed szkodnikami w Płocku

W miejscowości Płock oferujemy monitorowanie aktywności szkodników oraz zabezpieczanie obiektów przed ich negatywnym oddziaływaniem. Z naszą pomocą skutecznie ochronisz swoją firmę, magazyn lub mieszkanie przed insektami i gryzoniami. Bez względu na to, w jakiej branży działasz, Twoja firma i produkty powinny być bezpieczne.

Kto powinien prowadzić monitoring aktywności szkodników?

W Płocku wprowadzenie programu monitoringu aktywności szkodników jest obowiązkiem każdego właściciela przedsiębiorstwa. Szczególnie znaczenie ma to w każdej branży związanej z żywnością, nawet w bardzo niewielkim, pośrednim stopniu. Gdy skorzystasz z usług naszego przedsiębiorstwa, dla Twoich klientów będzie to jasny sygnał, że kupowana od Ciebie żywność jest bezpieczna i nie muszą się obawiać zagrożeń związanych ze szkodnikami.

Dlaczego usługi deratyzacji w Płocku są konieczne?

Pojawianie się szkodnikach w branżach związanych z żywnością jest czymś niedopuszczalnym. Występowanie insektów i szkodników, na przykład w magazynie, jest związane z wieloma zagrożeniami.

Powodują one szerzenie się chorób. Mogą zniszczyć Twoje mienie (dla przykładu kosztowne maszyny czy urządzenia elektroniczne). Dodatkowo szkodniki mogą doprowadzić do skażenia powierzchni roboczych i produktów żywnościowych. Wśród strat możemy wymienić również utratę reputacji przez Ciebie i w konsekwencji brak zaufania ze strony klientów. Dlatego nie ignoruj tego problemu szkodników, tylko zgłoś się do nas. Profesjonalnie zajmiemy się zagadnieniem szkodników w Twojej firmie w Płocku, a Ty będziesz mógł się skoncentrować wyłącznie na prowadzeniu biznesu.

Dlaczego stosujemy Integrowane Metody Zwalczania Szkodników?

Program Zabezpieczenia Obiektu przed Szkodnikami ma na celu zapobieganie w jak największym stopniu, przedostaniu się na teren zakładu szkodników. Drugim założeniem programu jest możliwie najefektywniejsze zniwelowanie warunków, które mogłyby być korzystne dla rozwoju i bytowania szkodników. Zadaniem programu jest zapewnienie bezpieczeństwa prowadzonej działalności na wszystkich jej etapach (produkcji, wytwarzania, usługi, magazynowania oraz transportu i dostarczania).

Dzięki stosowanym przez nas metodom zwalczania szkodników jesteśmy w stanie określić wielkość populacji oraz miejsca ich bytowania. Monitoring aktywności szkodników, który prowadzimy dla firmy w Płocku musi być przeprowadzany systematycznie także w okresach braku aktywności szkodników. To, że dzisiaj Państwa firma jest wolna od szkodników, nie oznacza, że będzie bezpieczna od ich potencjalnej obecności już na zawsze.

Jak zabezpieczamy naszych klientów przed szkodnikami?

Najskuteczniejsze zabezpieczenie firmy przed szkodnikami to proces wieloetapowy. W całości tworzą one skuteczny program profilaktyki i zwalczania szkodników. Wszystko zaczyna się jednak od audytu zerowego, czyli analizy wstępnej, w której dokładnie określamy, jak odpowiednio zminimalizować i przeciwdziałać ryzyku szkodników w Twojej firmie w Płocku.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat deratyzacji, dezynfekcji oraz innych metod zwalczania szkodników w Płocku, skontaktuj się z nami!