Dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja w Łowiczu

Oferta Łowicz

Dezynsekcja

Dezynfekcja

Deratyzacja

Zabezpieczenie obiektów przed szkodnikami

Fumigacja

Ozonowanie

Audyt Biologa terenowego

Walidacja Systemu Ochrony Przed Szkodnikami

Usługi w Łowiczu

Dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja w Łowiczu

W naszej ofercie w Łowiczu mamy usługi typu DDD – dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja. Z powodzeniem sprostają one oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zakres usług w Łowiczu

Pierwsza oferowana przez naszą firmę usługa to dezynsekcja. Polega ona na likwidowaniu szkodliwych dla ludzi i zwierząt owadów. Pomożemy Ci w pozbyciu się takich niechcianych lokatorów, jak: prusaki, karaluchy, pluskwy, pchły, rybiki cukrowe, mrówki, komary, muchy, mole, osy, szerszenie, gryzki, kołatki, spuszczele, korniki, szubaki, wszy czy roztocza.

Druga często zamawiana przez klientów usługa to deratyzacja. Jak sama jej nazwa wskazuje, polega ona na pozbywaniu się szczurów. Jednak nie tylko. Chętnie pomożemy Ci również w walce z pozostałymi gryzoniami, takimi jak na przykład: krety, nornice czy myszy.

Trzecia oferowana przez naszą firmę usługa to dezynfekcja. Polega ona na usuwaniu szkodliwych patogenów, bakterii, wirusów, odkażaniu pomieszczeń, pojazdów, powierzchni użytkowych.

Jak możesz się przekonać oferujemy szeroki zakres usług na najwyższym poziomie w Łowiczu.

Metoda dopasowana do szkodnika

Nasze doświadczenie daje nam możliwość perfekcyjnego znalezienia odpowiedniej metody rozprawiania się ze szkodnikami. Bardzo zależy nam na tym, aby stosowane przez nas środki były jak najmniej inwazyjne dla ludzi i zwierząt. Dlatego dopasowujemy metodę do: specyfiki obiektu, typu szkodnika oraz wielkości populacji.

Tylko dobrze dobrana metoda dezynfekcji lub deratyzacji stanowi gwarancję skuteczności oraz bezpieczeństwa. Domowe sposoby często nie dają tak dobrych efektów. Najczęściej działają tylko przy kilku szkodnikach. W dodatku, zazwyczaj są skuteczne jedynie przez krótki czas. Szkodniki wracają w jeszcze większych ilościach. Lepiej od razu zwrócić się do specjalistów. Wtedy ochronisz swój dom lub firmę przed poważniejszymi szkodami spowodowanymi przez gryzonie lub insekty.

Stosowane przez nas środki nie zostawiają przykrego zapachu i mają wymagane przez prawo pozwolenia, zaświadczenia i certyfikaty.

Obszar działania

Nasze usługi deratyzacyjne oferujemy nie tylko w Łowiczu, ale również w kilku innymi miastach w Polsce. Między innymi w Kutnie. Nasi pracownicy są wyposażeni w odpowiedni sprzęt oraz środki do przeprowadzenia dezynfekcji lub deratyzacji w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb.

W Łowiczu obsługujemy następujące obiekty:

  • domy, biura i mieszkania prywatne,
  • punkty gastronomiczne, zakłady przetwórstwa spożywczego,
  • hotele, szpitale, placówki medyczne,
  • szkoły, przedszkola, żłobki
  • hale i magazyny,
  • obiekty sportowe,
  • miejsca użyteczności publicznej.

Chcemy podkreślić, że nie jest to lista zamknięta. Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy w uporaniu się z gryzoniami lub insektami, w jakimś innym miejscu, to zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami. Chętnie pomożemy, jeżeli będzie to tylko w naszej mocy. Szybko dotrzemy do Łowicza, ponieważ główna siedziba naszej firmy znajduje się niecałą godzinę drogi od tej miejscowości. Zapraszamy do kontaktu!