Włocławek DDD

Oferta Włocławek

Dezynsekcja

Dezynfekcja

Deratyzacja

Zabezpieczenie obiektów przed szkodnikami

Fumigacja

Ozonowanie

Audyt Biologa terenowego

Walidacja Systemu Ochrony Przed Szkodnikami

Skuteczne usuwanie szkodników i drobnoustrojów

Przedstawiamy ofertę wysokiej jakości usług z zakresu Pest Control. Chętnie podejmiemy współpracę z osobami prywatnymi, małymi i średnimi firmami oraz dużymi zakładami działającymi na terenie Włocławka.

Miasto jest prężnym ośrodkiem przemysłowym, w którym działają przedsiębiorstwa z branży chemicznej, spożywczej, energetycznej, budowlanej i wielu innych. W oparciu o zapotrzebowania lokalnego rynku opracowaliśmy ofertę zindywidualizowanych usług Pest Control. Ochrona zakładów produkcyjnych przed szkodliwymi czynnikami jest niezwykle istotna. Bez niej wzrasta ryzyko zanieczyszczenia żywności bądź uszkodzenia linii produkcyjnej przez gryzonie.

Oferujemy usługi wykonywane w zgodzie z najnowszą normą EN 16636. Spełniamy standardy określone przez międzynarodowe instytucje, a ponadto wdrożyliśmy nowoczesny system zarządzania jakością. Kwalifikacje naszych pracowników potwierdzają zdobyte certyfikaty. W pracy korzystamy wyłącznie z preparatów przebadanych, z atestem, o minimalnym wpływie na środowisko naturalne.

Dzięki nam zleceniodawcy mogą stworzyć kompletny system ochrony przed szkodnikami oraz drobnoustrojami na obszarze swojego zakładu produkcyjnego, hotelu, urzędu bądź jakiegokolwiek innego obiektu. Na życzenie przeprowadzamy regularne kontrole i udzielamy wskazówek, dzięki którym klient może zmniejszyć ryzyko powstania ognisk mikroorganizmów na terenie obiektu.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Wszelkie prace przeprowadzamy z zachowaniem ekstremalnych środków bezpieczeństwa. Staramy się w jak najmniejszym stopniu wpływać na codzienną pracę naszych klientów, aby nie narażać ich na niepotrzebne przestoje. Stosujemy wielokrotnie testowane procedury, więc mamy gwarancję, że są one w pełni skuteczne.

W ramach usługi dezynsekcji usuwamy szkodniki drewna, żywności i roślin. Pozbywamy się much, gniazd szerzeni oraz os, moli spożywczych, mrówek, prusaków, chrząszczy, karaluchów i innych insektów, które mogą przenosić drobnoustroje chorobotwórcze. Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo, tworząc złożony system ochrony przed szkodnikami. Dzięki doborowi odpowiednich preparatów, możemy wyeliminować konkretny gatunek owadów szybko i skutecznie.

Jeżeli stwierdzimy u klienta obecność szkodliwych drobnoustrojów, przeprowadzamy dezynfekcję z użyciem nowoczesnych środków i metod, takich jak zamgławianie, ULV, zadymianie bądź oprysk. Możemy usunąć bakterie escherichia coli, gronkowca, salmonelli, a także pleśń oraz grzyby domowe. Działamy również doraźnie, dezynfekując środki transportu oraz hodowle zwierząt, gdzie stwierdzono pojawienie się groźnych mikroorganizmów.

Zarówno w domach prywatnych, jak i zakładach przemysłowych dużym problemem mogą być gryzonie, które przenoszą choroby, a przy tym są w stanie uszkodzić instalacje elektryczne i maszyny. Wykorzystujemy preparaty o specjalnie opracowanym składzie oraz nowoczesne pułapki, aby całkowicie wyeliminować szkodniki.

Ozonowanie polecamy wszędzie tam, gdzie występują nieprzyjemne zapachy lub zachodzi potrzeba likwidacji bakterii, alergenów i roztoczy z miejsc, w których na co dzień przebywa duża ilość osób.