Łowicz DDD

Oferta Łowicz

Dezynsekcja

Dezynfekcja

Deratyzacja

Zabezpieczenie obiektów przed szkodnikami

Fumigacja

Ozonowanie

Audyt Biologa terenowego

Walidacja Systemu Ochrony Przed Szkodnikami

Usługi w Łowiczu

W każdym mieście – także w Łowiczu – pojawia się problem związany z gryzoniami lub insektami. Nie da się tego uniknąć, zwłaszcza jeśli prowadzi się przedsiębiorstwo handlowe, magazyny hotele i tym podobne ośrodki. Szczury i pluskwy są również udręką dla zwykłych mieszkańców budynków, zwłaszcza starszych.

Dobre zabezpieczenie się przed działalnością szkodników jest więc podstawą. Niestety, środki przeciw insektom dostępne w sklepach lub tzw. domowe metody odszczurzania są jedynie tymczasowym rozwiązaniem. Pozbycie się problemu wymaga kompleksowego podejścia i profesjonalnego sprzętu.

Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja w Łowiczu

Firma Rateco oferuje swoje usługi na terenie miasta Łowicza od wielu lat. Zajmujemy się przede wszystkim zwalczaniem uciążliwych insektów, odszczurzaniem oraz usuwaniem szkodliwych drobnoustrojów. Możemy również przeprowadzić audyty bezpieczeństwa wewnętrznego w tej dziedzinie, zająć się ozonowaniem i fumigacją, a także zabezpieczyć teren lub ośrodek przed szkodnikami. Nasze usługi dotyczą więc szeroko pojętej dziedziny DDD.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jest to konieczne, ponieważ każda sytuacja jest odmiennym przypadkiem, dlatego należy zastosować metody adekwatne do problemu. Dla mieszkańców Łowicza może być istotną informacja, że stosujemy wyłącznie ekologiczne środki. Nie stanowią one zagrożenia ani dla ludzi przebywających w pobliżu, ani dla domowych zwierząt. Są jednocześnie wyjątkowo skuteczne, co potwierdzają przyznane nam międzynarodowe certyfikaty, zwłaszcza wydane przez Federację Europejskich Stowarzyszeń Pracowników Branży DDD. Dostarczamy więc do Łowicza usługi na światowym poziomie.

Innowacyjne metody

Oprócz standardowych działań w ramach DDD możemy przeprowadzić dezynfekcję metodą ozonowania. Jest ona coraz popularniejsza również w Łowiczu. Polega na rozprzestrzenieniu ozonu w wyznaczonych miejscach. Jako gaz może dotrzeć do nawet trudno dostępnych miejsc. Efektem zabiegu ozonowania jest trwałe usunięcie nieprzyjemnych zapachów (np. dymu papierosowego, zepsucia) i różnych alergenów, grzybów, pleśni czy roztoczy. Jest to bardzo bezpieczny i skuteczny sposób na tego typu problemy.

DDD w domu i w firmie

Łowicz obejmuje nie tylko blisko 30 tys. mieszkańców. To także siedziba wielu przedsiębiorstw. W związku z tym nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i klientów indywidualnych. Z chęcią podejmiemy się każdego zlecenia, niezależnie od wielkości obiektu czy rodzaju problemu. Jesteśmy przygotowani nawet na najtrudniejsze sytuacje.

Szybko docieramy na miejsce

Jeśli potrzebują Państwo skorzystać z usług DDD w Łowiczu, zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasza siedziba znajduje się zaledwie 45 minut drogi od Łowicza, co oznacza że możemy być na miejscu w ciągu godziny od przyjęcia zgłoszenia. Z chęcią przyjedziemy nie tylko po to, aby pozbyć się szkodników, ale również aby przeprowadzić bezpłatny audyt systemu Pest Control. Działamy na terenie całego miasta Łowicza oraz okolic. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania usług.