Gostynin DDD

Oferta Gostynin

Dezynsekcja

Dezynfekcja

Deratyzacja

Zabezpieczenie obiektów przed szkodnikami

Fumigacja

Ozonowanie

Audyt Biologa terenowego

Walidacja Systemu Ochrony Przed Szkodnikami

Kompleksowe usługi z zakresu Pest Control

Oferujemy profesjonalne usługi deratyzacji, dezynsekcji, dezynfekcji oraz ozonowania na terenie Gostynina i okolic. Obsługujemy klientów prywatnych, małe i średnie firmy oraz duże przedsiębiorstwa. Współpracujemy z podmiotami działającymi w branży spożywczej, farmaceutycznej oraz wielu innych gałęziach przemysłu.

Wszystkie wykorzystywane w naszej pracy metody są zgodne z prawem, a preparaty posiadają wymagane atesty, potwierdzające spełnienie aktualnie obowiązujących norm europejskich. W trosce o najwyższą jakość obsługi wdrożyliśmy innowacyjny system zarządzania jakością zgodny ze standardem ISO 9001:2015.

Dostarczamy naszym klientom kompletną ochronę przed szkodnikami, odznaczającą się wysoką skutecznością oraz minimalnym wpływem na środowisko naturalne. Przeprowadzamy deratyzację interwencyjną oraz systemową, eliminując gryzonie z terenu zakładów produkcyjnych, osiedli mieszkaniowych, szkół, urzędów, placówek medycznych, siedzib firm, lokali handlowych i gastronomicznych, hoteli, pensjonatów, gospodarstw rolnych oraz wszelkiego rodzaju obiektów wskazanych przez klientów.

Deratyzację przeprowadzamy przy pomocy nowoczesnych urządzeń oraz środków chemicznych o wysokiej skuteczności. Analizujemy profil działalności klienta i dobieramy optymalną metodę do specyficznych warunków panujących w danym przedsiębiorstwie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak cenny jest czas zleceniodawcy, dlatego wszystkie zadania wykonujemy w tempie ekspresowym, aby nie spowodować przestoju w pracy firmy.

Skuteczność i profesjonalizm

Na terenie Gostynina oferujemy również usługę dezynfekcji, czyli usuwania szkodliwych drobnoustrojów z powierzchni maszyn, ścian, podłóg i innych obiektów znajdujących się na terenie zakładu. Przed przystąpieniem do prac zawsze starannie wybieramy preparaty, aby osiągnąć najlepszy możliwy rezultat. Usuwamy grzyby, bakterie escherichia coli, salmonelli, gronkowca i wiele innych niebezpiecznych mikroorganizmów.

W naszej ofercie znajduje się również dezynsekcja. Polega ona na walce z owadami oraz insektami, które niszczą i zanieczyszczają produkty powstające w zakładach przemysłowych bądź utrudniają pracę w lokalach gastronomicznych. Wszystkie prace przeprowadzamy z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa, dobierając preparaty opracowane z myślą o wyeliminowaniu konkretnych gatunków.

Wszystkim klientom proponujemy wysokiej jakości usługę ozonowania, która charakteryzuje się znacznie wyższym stopniem bezpieczeństwa niż tradycyjne metody. Doświadczenie pokazuje, że ozon jest niezwykle skuteczny w likwidowaniu nieprzyjemnych zapachów oraz alergenów, a także bakterii i wirusów. Ozonowanie polecamy przede wszystkim w miejscach, gdzie na co dzień przebywają ludzie – w restauracjach, kinach, mieszkaniach bądź zakładach przemysłowych.

Zachęcamy do kontaktu z biurem w celu umówienia dogodnego terminu. Odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą ofertą i zaproponujemy atrakcyjne warunki finansowe. Zapraszamy do współpracy osoby oraz firmy działające na terenie Gostynina.